مرکز آموزش زبان انگلیسی
مرکز آموزش زبان انگلیسی

سلام بر دوستان گرامی.

حسین ناصری هستم نویسنده ی جدید وبلاگ. با اولین نوشته ی خودم در رابطه با نرم افزاری که برای کاربران اندرویدی توسعه دادم شروع میکنم.

اگر علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستید و گوشی اندرویدی دارید، نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس گزینه ی بسیار مناسبی برای شما است. این نرم افزار ویژگی های منحصر به فردی دارد که آن را از دیگر نرم افزارهای مشابه، متمایز کرده است.

1- ارائه ی منابع متنوع و گسترده:

اپلیکیشن زبانشناس منابع جذاب، گسترده و متنوعی را در خود جای داده است که شامل اکثر سطوح زبانی می شود. برخی از این منابع از برهترین شرکت های آموزش مجازی انگلیسی خریداری شده است تا زبان آموز بتواند به رایگان از آنها در این اپلیکیشن استفاده نماید.

2- روش ابتکاری برای افزایش دایره ی لغات

لغت رکن اصلی هر زبان است و زبان انگلیسی نیز از این قاعده مثتثنی نیست. بنابراین، یکی از مهمترین چالشها برای هر زبان آموزی، افزایش دایره لغات است. اپلیکیشن زبانشناس، از یک روش ابتکاری برای حفظ لغات انگلیسی بهره می برد. در این روش شما لغاتی که در متن هر درس بلد نیستید را انتخاب مینمایید تا آنها همه جا برای شما هایلایت شوند. ترکیب این موضوع با جعبه ی لایتنر تعاملی زبانشناس باعث می شود که تمرکز شما همیشه روی لغات سخت تر باشد تا آنها را زودتر یاد بگیرید

3- یادگیری گرامر انگلیسی به صورت نا خود آگاه

برخی پکیج های تخصصی اپلیکیشن زبانشناس شامل درسنامه هایی است که با خواندن آنها به طور ناخود آگاه گرامر زبان انگلیسی را یاد میگیرید.

4- یادگیری مکالمه

اپلیکیشن زبانشناس طوری طراحی شده است که با پیاده سازی روشهایی مانند تکنیک سایه، و استراتژی های بیان شده در نوشته ی هفت استراتژی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی ، مهارت مکالمه ی شما به سرعت تقویت شود.

تکنیک سایه برای یادگیری زبان انگلیسی

تکنیک سایه برای یادگیری مکالمه

برای شروع کار با این اپلیکیشن، پس از دانلود آن از کافه بازار، پکیج‌های آموزشی زیر را بخوانید:

سطح ابتدایی: داستان‌های کودکانه

سطح متوسط: داستان‌های واقعی، و انگلیسی قدرت

سطح پیشرفته: مگا داستان‌ها، انگلیسی مهارت، و داستان‌های کوتاه

سطح فوق پیشرفته: مکالمات تجاری

برای دانلود نرم‌افزار زبانشناس روی لینک زیر کلیک کنید.

دریافت زبانشناس از کافه بازار

 

امیدوارم که این اپلیکیشن برای شما مفید واقع شود.

۱۳٩٥/۳/۳ | ٥:٢٩ ‎ق.ظ | معلم | نظرات ()

درباره وبلاگ

سلام.اینجانب یحیی عسکرزاده با هدف ارتقای سطح علمی و ایجاد ارتباط با دوستان در فضای مجازی تارنمای " مرکز آموزش زبان انگلیسی " را راه اندازی کرده ام. امیدوارم با همکاری و کمک دوستان و زبان دوستان بتونم مطالب مفیدی براتون قرار بدم.
نويسندگان
لینک دوستان

موضوعات وب
امکانات وب